Bartın sanayi makineleri sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız Mehmet Bostancı ve Fatih Sekmen tarafından kurulmuştur. Sektörümüz otomotiv sektörünün özel bir alt dalı olarak faaliyet göstermektedir. Verdiği hizmetin hitap ettiği kitlenin özel oluşu rekabet alanının yoğun olmamasını sağlıyor.

 

Firma olarak iş makineleri için gerekli tüm hizmetleri veren bir şirkettir. İş makinelerinin bakımı ve onarımı, gerekli parçalarının satışı, iş makinelerinin alımını ve satışını gerçekleştiren bir firmayız. Firmamız bakım ve onarım yaptığı makinelerin özel servislerini de içinde barındırarak çok daha profesyonel bir iş sunmaktadır. Yaptığı işin kalitesini artıran hizmetleriyle adından sıkça söz ettiren bir firma olarak piyasada var olmaya devam ediyoruz.

 

Bize ulaşmak ve sorunlarınızdan kurtulmak için site üzerinde bulunan iletişim numaraları ve adresten bize ulaşabilirsiniz. Genel olarak otomobil piyasasında var olan fiyatların çokça üstünde olan iş makinelerinin bakımının ve onarımını gerçekleştirmek oldukça sorumluluk ve kendine güven gerektiren bir iştir. İşimizi ciddiye alan ve profesyonel çalışanlarımızla yapılan işten emin olan bir firma olarak bu sorumluluğun altından kalkarak daha da çok çalışmaya ve başarmaya devam ediyoruz.

 

Kalitemizle müşterilerimizin güvenini ve tercihini kazanmak zor olmadı. Tercih edilen bir firma olarak çokça tavsiyeler üzerine müşteri almaya devam ediyoruz. Motivasyon kaynağımız olan bu ilgiyle gurur duyarak daha fazla azimle piyasada yükselmeye devam ediyoruz.